Festivalin çevrimiçi gösterim biletleri, İKSV’nin düzenlediği tüm festival ve özel etkinliklerin biletleri gibi yalnızca Passo üzerinden satılacaktır.

PASSO ÜZERİNDEN BİLET ALIRKEN / ALDIYSANIZ:

https://www.passo.com.tr/tr ‘den aldığınız biletlerin Filmonline hesabınızda gözükebilmesi için her iki platformda da hesabınızın olması ve bu hesapların açıldığı e-posta adreslerinin eşleşmesi gerekmektedir. Henüz bilet almadıysanız ya da hesabınızda filmleri göremiyorsanız aşağıdaki notlara göz atabilirsiniz.

ÖNEMLİ:

Filmler 21.00’de gösterime açılır. Son gösterim gününde, 21.01’de gösterime kapanır. 21.01 filme son başlama saati değil, filmin TAMAMEN kapanma saatidir. Filmleri gösterim süreleri içinde izlemeniz ve izle tuşuna bastıktan sonra 30 saat içinde bitirmeniz gerekiyor. Filme başlamış olsanız bile bir filmin son erişim saatinden sonra yayın otomatik olarak kesilir ve filmi izleme şansınız kalmaz. Aynı şekilde gösterim süresi bittiğinde filmler yarıda kalsa bile devam etmez ve dağıtımcı şirketlerin talebi üzerine sistemden kaldırıldığı için tekrar gösterime açılamaz.

Gösterim takvimini görmek için tıklayın.

Teknik gereksinimler için lütfen Sık Sorulan Sorular’a göz atın.

Çevrimiçi olarak izleyeceğiniz filmlerden bir görüntüyü kaydetmenin veya herhangi bir görüntünün fotoğrafını veya videosunu çekerek sosyal medya ve benzeri kanallar üzerinden anında veya sonradan paylaşmanın yasak olduğunu , bu kurala uyulmadığı durumda yasal işlem başlatılabileceğini önemle hatırlatırız. İstanbul Film Festivali’nin çevrimiçi gösterimleri DigiGuardians tarafından korunmaktadır.